Elektrické nářadí Bosch pro řemeslo a průmysl

BOSCH Akumulátorová zahradní pilka KEO 10,8 Li s držákem vetví A-Grip

Akumulátorová zahradní pilka KEO 10,8 Li s držákem vetví A-Grip
Cena s DPH: 2 322 Kč EUR
Bez DPH: 1 935 Kč
Doprava: 99 Kč
Termín dodáni: obvykle 3 dny

V ceně je navíc zahrnuto:
V případě poruchy reklamovaný výrobek zdarma vyzvedneme u Vás doma resp. ve firmě. Rozšíření záruky na 3 roky (platí i pro právnické soby).

Katalógové číslo: 0600861900

 

Informace o produkte

Bosch Keo je unikátní zahradní pilka pro pohodlné rezání vetví jednou rukou. Také vám napadlo což už je jen unikátní na rezání vetví jednou rukou? Bosch Keo to dokáže i aniž byste si vetev druhou rukou drželi. Totiž rezat vetve jednou rukou muže být problém, tedy pokud vetve nejsou tlusté jako trouba ropovodu. Pri rezání bežných menších vetví bez jejich pridržení se zacnou viklat jako dusledek rezného pohybu co delá z rezání dost otravnou a mírne nebezpecnou robotu.
Inženýri z Bosch po dlouhém rozmýšlení vymysleli pro pilu Bosch Keo pomucku, kterou nazvali A-Grip. Jde o jakýsi odnímatelný držák, který pri rezání zafixuje vetve tak, abyste mohli jednou rukou rezat av druhé držet napríklad nejaký energy drink. Takový systém rezání oceníte hlavne pri rezání výše položených a težko dostupných vetví za kterými se treba porádne natáhnout. Bosch Keo s držákem A-Grip dokáže reže vetve do prumeru 60 mm, po odpojení A-Grip držáku se prumer vetví jaké s Keo-m dokážete proríznout zvýší na 80 mm.
Hmotnost jen 1050 gramu vcetne baterie a A-Grip, vynikající vyvážení motorové a bateriové cásti, grip s mekkou tlumicí vložkou a frekvence rezání až 2 800 zárezu za minutu - to je jen pár duvodu pro které je cas zavesit starou, klasickou pilku na hrebík do dílny.
Listy v pile Bosch Keo se díky použití SDS systému mení tak jednoduše že to bez zbytecných otázek zvládne i vaše manželka. Otocíte cerveným kroužkem, vytáhnete pilový list, zatrhnete nový pilový list a cervený kroužek Potoci do puvodní polohy. To je všechno. Pro Bosch Keo jsou dostupné jako príslušenství pilové listy na drevo, drevo & kov, plasty.
Tato pila Bosch je pohánená 10,8 V Li-Ion baterií, díky indikátoru nabití vždy víte kolik štávy vám ješte v pilce Bosch Keo zustává. Na jedno nabití akumulátoru, které trvá približne 3 hodiny, dokáže Keo proríznout 190 vetví do prumeru 15 mm, 70 vetví do prumeru 30 mm nebo až 30 velkých vetví s prumerem 60 mm.
Integrovaný 10,8V lithium-iontový akumulátor pro vysoký výkon. Bez pametového efektu, bez samovolného vybíjení. Vždy pripraven k použití
Mekká tlumicí vložka rukojeti Softgrip a ergonomický tvar pro lepší manévrovatelnost
Snadná výmena pilového listu pri použití na ruzných zahradních materiálech
Rychlá brzda a chránic ruky pro vyšší bezpecnost
Odnímatelný pridržovací oblouk "A-Grip" na lepší rezání volne visících vetví
Bezpecnostní aretace zabranuje neúmyslnému zapnutí
Jednoduché nabíjení pomocí nabíjecího kabelu "Handy"
Kvalitní švýcarský pilový list pro presné a cisté rezy do prumeru 80 mm ** Pri odebraném držáku "A-Grip".

technické údaje

 • Typ akumulátoru Lithium-iontový
 • Napetí akumulátoru 10,8 V
 • Kapacita rezání (s pridržovacím obloukem "A-Grip") max. Ø 60 mm
 • Kapacita rezání (bez pridržovacího oblouku "A-Grip") max. Ø 80 mm
 • Rezy na jedno nabití akumulátoru (Ø 15 - 60 mm) 30-190
 • Délka pilového listu 150 mm
 • Doba nabíjení akumulátoru 3 h
 • Hmotnost (s pridržovacím obloukem "A-Grip") 1.050 g

funkce

 • Odnímatelný pridržovací oblouk "A-Grip"

Rozsah dodávky:

 • Pilový list "Top for Wood" S644D
 • Nabíjecka

Často kladené otázky

Na trhu navíc působíme od roku 1993 a za tu dobu jsme obsloužili desítky tisíc zákazníků. Dlouhodobost našeho působení spojená s naším neustálým růstem je důkazem vysoké kvality našich služeb a prodávaného zboží. Jako garance kvality výrobků slouží rovněž reference našich partnerů. Naše výrobky dodáváme do firem v celé Evropě.

Kontaktovat nás můžete pomocí naší telefonní linky +420 210 326 643 kde jsme v dispozici každý pracovní den od 8:00 do 16:00. Nebo mailem na info@bosch-cz.cz.

V případě reklamací můžete použít mail reklamace@bosch-cz.cz.

Jsme autorizovaný prodejce značky Bosch. Zárukou originality je jednak naše dlouholeté partnerství a zároveň desítky tisíc spokojených zákazníků napříč Evropou.

Elektrické náradie Bosch pre profesionálov, ako aj lítium-iónové akumulátory, vrátane nabíjačiek, spĺňajú najvyššie nároky na kvalitu. Z tohto dôvodu Vám ponúkame špeciálny servisný balík. A to zadarmo.

"Proč jsme takoví levní?" Bezpochyby jedna z nejčastějších otázek našich zákazníků. Jak je možné, že jsou naše ceny často i o 50% nižší, než v kamenných obchodech, když máme stejných dodavatelů?

Odpověď je poměrně jednoduchá. Na rozdíl od kamenných obchodů pracujeme s daleko menšími maržemi. Navíc nemusíme platit drahé nájmy v obchodních centrech, na náměstích, v centrech měst apod. Náklady na nájem i toho nejmenšího obchodu na takových místech se šplhá do stovek tisíc měsíčně. K tomu je třeba připočíst, že na rozdíl od kamenných obchodů prodáváme mnohem více produktů a tedy nakupujeme více od dodavatelů za výhodnější nákupní ceny.

Za těchto okolností jsme schopni nabídnout ceny, které jinde nenajdete.

Reklamace se řeší přímo z pohodlí vašeho domova. Je to jednoduché, stačí jen vyplnit formulář. O bezplatné vyzvednutí výrobku na vámi zvolené adrese se postará přepravní služba GLS. Potvrzení zadaných údajů o opravě a vyzvednutí výrobku dostanete e-mailem.

V případě záruční opravy nezapomeňte prosím k výrobku přiložit kopii prodejního dokladu. U výrobku s prodlouženou zárukou je třeba přiložit také certifikát prodloužené záruky.

Podrobnější informace a formular reklamační formulář naleznete zde: Záruka a reklamace

Nevyhovuje vám zakoupené nářadí, netrefili dárek nebo jste se omylem "preklikli"? Nevadí - nepoužité zboží nám jednoduše napište na mail reklamace@bosch-cz.cz a my vám ho vyměníme nebo vám vrátíme plnou cenu. Na výměnu máte 14 dní od převzetí zboží od naším kurýrem.

Viac informácií najdete v dokumente vrácení zboží zde: Vrácení zboží.

Odpovědný vedoucí:
Ing. Ján Liner,

e-mail: info@bosch-cz.cz
tel: +420 210 326 643

Obchodní údaje:

Ing. Ján Buchanec - BBTrade
Jesenského 14, 036 01 Martin , zapsaný v živnostenském rejstříku Č. 506-5558
IČO: 33576009, DIČ: 1020495080 IČ DPH: SK1020495080
Číslo účtu: 4300003500/5500 Raiffeisen Banka

Reklamace:

Bosch Service Center PT
K Vápence 1621/16
CZ - 69201 Mikulov

Recenze

pridať recenziu
Tento produkt ešte nemá žiadné hodnotenie. Ak poznáte tento produkt pomožte ostatným zákazníkom a pridajte prvé hodnotenie.