Elektrické nářadí Bosch pro řemeslo a průmysl

BOSCH ART 23-18 LI akumulátorová strunová sekacka (Bez akumulátoru a nabíjecky)

ART 23-18 LI akumulátorová strunová sekacka (Bez akumulátoru a nabíjecky)ART 23-18 LI akumulátorová strunová sekacka (Bez akumulátoru a nabíjecky)
Cena s DPH: 1 767 Kč EUR
Bez DPH: 1 472 Kč
Doprava: 99 Kč
Termín dodáni: skladem

V ceně je navíc zahrnuto:
V případě poruchy reklamovaný výrobek zdarma vyzvedneme u Vás doma resp. ve firmě. Rozšíření záruky na 3 roky (platí i pro právnické soby).

Katalógové číslo: 06008A5C01

 

Informace o produkte

Inovacní systém ostrí Durablade: vydrží až dvanáctkrát déle než predchozí nože, postará se o neprerušované používání a perfektní výsledek.
Technologie lithium-iontových akumulátoru: krátký cas nabíjení, bez samovybíjení, bez pametového efektu, maximální volnost pohybu.
Manipulace bez námahy: delší nastavitelná prídavná rukojet, nové tlacítko pro nastavení výšky a zmenu na funkci secení na okrajích - vše se dá nastavit jedním cvaknutím. Cip Syneon - Inteligentne rízená energie pro každý projekt
Jeden akumulátor pro všechna zarízení - urcený pro všechny náradí a zahradní náradí lithium-iontových akumulátorových systému Power4All

technické údaje

 • Typ akumulátoru Lithium-iontový
 • Kompatibilní typ akumulátoru Lithium-iontový
 • Napetí akumulátoru 18 V
 • Kompatibilní napetí akumulátoru 18 V
 • Doba nabíjení akumulátoru 2,5 h
 • Prumer strihu 23 cm
 • Výškové nastavení 80 - 115 cm
 • Systém secení Durablade
 • Hmotnost 2,4 kg

funkce

 • 18 V
 • Lithium-iontová technologie
 • teleskopická násada
 • O 90 ° otocná žací hlava
 • ochranný oblouk
 • Sekání hran ve vertikální poloze 90 °

rozsah dodávky

 • Nuž Durablade 2x

Často kladené otázky

Na trhu navíc působíme od roku 1993 a za tu dobu jsme obsloužili desítky tisíc zákazníků. Dlouhodobost našeho působení spojená s naším neustálým růstem je důkazem vysoké kvality našich služeb a prodávaného zboží. Jako garance kvality výrobků slouží rovněž reference našich partnerů. Naše výrobky dodáváme do firem v celé Evropě.

Kontaktovat nás můžete pomocí naší telefonní linky +420 210 326 643 kde jsme v dispozici každý pracovní den od 8:00 do 16:00. Nebo mailem na info@bosch-cz.cz.

V případě reklamací můžete použít mail reklamace@bosch-cz.cz.

Jsme autorizovaný prodejce značky Bosch. Zárukou originality je jednak naše dlouholeté partnerství a zároveň desítky tisíc spokojených zákazníků napříč Evropou.

Elektrické náradie Bosch pre profesionálov, ako aj lítium-iónové akumulátory, vrátane nabíjačiek, spĺňajú najvyššie nároky na kvalitu. Z tohto dôvodu Vám ponúkame špeciálny servisný balík. A to zadarmo.

"Proč jsme takoví levní?" Bezpochyby jedna z nejčastějších otázek našich zákazníků. Jak je možné, že jsou naše ceny často i o 50% nižší, než v kamenných obchodech, když máme stejných dodavatelů?

Odpověď je poměrně jednoduchá. Na rozdíl od kamenných obchodů pracujeme s daleko menšími maržemi. Navíc nemusíme platit drahé nájmy v obchodních centrech, na náměstích, v centrech měst apod. Náklady na nájem i toho nejmenšího obchodu na takových místech se šplhá do stovek tisíc měsíčně. K tomu je třeba připočíst, že na rozdíl od kamenných obchodů prodáváme mnohem více produktů a tedy nakupujeme více od dodavatelů za výhodnější nákupní ceny.

Za těchto okolností jsme schopni nabídnout ceny, které jinde nenajdete.

Reklamace se řeší přímo z pohodlí vašeho domova. Je to jednoduché, stačí jen vyplnit formulář. O bezplatné vyzvednutí výrobku na vámi zvolené adrese se postará přepravní služba GLS. Potvrzení zadaných údajů o opravě a vyzvednutí výrobku dostanete e-mailem.

V případě záruční opravy nezapomeňte prosím k výrobku přiložit kopii prodejního dokladu. U výrobku s prodlouženou zárukou je třeba přiložit také certifikát prodloužené záruky.

Podrobnější informace a formular reklamační formulář naleznete zde: Záruka a reklamace

Nevyhovuje vám zakoupené nářadí, netrefili dárek nebo jste se omylem "preklikli"? Nevadí - nepoužité zboží nám jednoduše napište na mail reklamace@bosch-cz.cz a my vám ho vyměníme nebo vám vrátíme plnou cenu. Na výměnu máte 14 dní od převzetí zboží od naším kurýrem.

Viac informácií najdete v dokumente vrácení zboží zde: Vrácení zboží.

Odpovědný vedoucí:
Ing. Ján Liner,

e-mail: info@bosch-cz.cz
tel: +420 210 326 643

Obchodní údaje:

Ing. Ján Buchanec - BBTrade
Jesenského 14, 036 01 Martin , zapsaný v živnostenském rejstříku Č. 506-5558
IČO: 33576009, DIČ: 1020495080 IČ DPH: SK1020495080
Číslo účtu: 4300003500/5500 Raiffeisen Banka

Reklamace:

Bosch Service Center PT
K Vápence 1621/16
CZ - 69201 Mikulov

Recenze

pridať recenziu
Tento produkt ešte nemá žiadné hodnotenie. Ak poznáte tento produkt pomožte ostatným zákazníkom a pridajte prvé hodnotenie.