Elektrické nářadí Bosch pro řemeslo a průmysl

BOSCH Atina - 0 603 663 A00 - Liniový laser

NOVINKA
Cena s DPH: 1 318 Kč EUR
Bez DPH: 1 098 Kč
Doprava: 99 Kč
Termín dodáni: skladem

V ceně je navíc zahrnuto:
V případě poruchy reklamovaný výrobek zdarma vyzvedneme u Vás doma resp. ve firmě. Rozšíření záruky na 3 roky (platí i pro právnické soby).

Katalógové číslo: 0603663A00

 

Informace o produkte

Vešení predmetu bez pomoci se stává jednoduché. Prístroj Atina kombinuje všechny relevantní funkce liniového laseru a je vybaven integrovaným výsuvným metrem délky 1,5 m. Inovativní gelová podložka umožnuje upevnení na hladké nesenzitívne povrchy, napr. obkladacky nebo mramor. Pokud je podkladem drsný povrch nebo tapeta, podložka se dvema malými hroty je ideálním rešením upevnení. Prístroj lze použít na ruzné práce: vyrovnávání nebo vešení obrazu ci polic, upevnování hácku nebo držáku nebo usporádávání predmetu - Atina dokáže vše, co potrebujete. Umožnuje vertikálne nebo horizontálne vyrovnávání prostrednictvím intuitivní indikace LED a presnost viditelné laserové linie ± 0,3 °.
 • Komplexní rešení: liniový laser s integrovaným výsuvným metrem na jednoduché upevnování, vyrovnávání a merení
 • Zvládnete práci sami: vyrovnejte predmety na stene jednoduše a bez nutnosti pomoci
 • Rychle a flexibilne: gelová podložka nebo hroty umožnují upevnení liniového laseru na ruzné povrchy
 • Vyrovnejte a upevnete obrazy, police, zrcadla, držáky nebo hácky, ci dokonce televizor
 • Vertikální nebo horizontální vyrovnávání ve všech smerech (0 °, 90 °, 180 °, 270 °); výsuvný metr délky 1,5 m

technické parametry

 • Pracovní rozsah - laserová linie 2 m
 • Pracovní dosah, výsuvný metr 2 m
 • Laserová dioda 630 - 650 nm
 • Trída laseru 2
 • Presnost, hodnota 0 °
 • Presnost ± mm / m
 • Hmotnost 0,26 kg
 • Baterie 1 x 1,5 V LR6 (AA)
 • Rozmery balení (šírka x délka x výška) 132 x 160 x 102 mm

rozsah dodávky

 • 1 gelová podložka
 • 1 × LR6 1,5 V (AA)
 • Strucný návod
 • kolíková podložka s 2 kolíky
 • ochranný kryt na gelovou podložku

Často kladené otázky

Na trhu navíc působíme od roku 1993 a za tu dobu jsme obsloužili desítky tisíc zákazníků. Dlouhodobost našeho působení spojená s naším neustálým růstem je důkazem vysoké kvality našich služeb a prodávaného zboží. Jako garance kvality výrobků slouží rovněž reference našich partnerů. Naše výrobky dodáváme do firem v celé Evropě.

Kontaktovat nás můžete pomocí naší telefonní linky +420 210 326 643 kde jsme v dispozici každý pracovní den od 8:00 do 16:00. Nebo mailem na info@bosch-cz.cz.

V případě reklamací můžete použít mail reklamace@bosch-cz.cz.

Jsme autorizovaný prodejce značky Bosch. Zárukou originality je jednak naše dlouholeté partnerství a zároveň desítky tisíc spokojených zákazníků napříč Evropou.

Elektrické náradie Bosch pre profesionálov, ako aj lítium-iónové akumulátory, vrátane nabíjačiek, spĺňajú najvyššie nároky na kvalitu. Z tohto dôvodu Vám ponúkame špeciálny servisný balík. A to zadarmo.

"Proč jsme takoví levní?" Bezpochyby jedna z nejčastějších otázek našich zákazníků. Jak je možné, že jsou naše ceny často i o 50% nižší, než v kamenných obchodech, když máme stejných dodavatelů?

Odpověď je poměrně jednoduchá. Na rozdíl od kamenných obchodů pracujeme s daleko menšími maržemi. Navíc nemusíme platit drahé nájmy v obchodních centrech, na náměstích, v centrech měst apod. Náklady na nájem i toho nejmenšího obchodu na takových místech se šplhá do stovek tisíc měsíčně. K tomu je třeba připočíst, že na rozdíl od kamenných obchodů prodáváme mnohem více produktů a tedy nakupujeme více od dodavatelů za výhodnější nákupní ceny.

Za těchto okolností jsme schopni nabídnout ceny, které jinde nenajdete.

Reklamace se řeší přímo z pohodlí vašeho domova. Je to jednoduché, stačí jen vyplnit formulář. O bezplatné vyzvednutí výrobku na vámi zvolené adrese se postará přepravní služba GLS. Potvrzení zadaných údajů o opravě a vyzvednutí výrobku dostanete e-mailem.

V případě záruční opravy nezapomeňte prosím k výrobku přiložit kopii prodejního dokladu. U výrobku s prodlouženou zárukou je třeba přiložit také certifikát prodloužené záruky.

Podrobnější informace a formular reklamační formulář naleznete zde: Záruka a reklamace

Nevyhovuje vám zakoupené nářadí, netrefili dárek nebo jste se omylem "preklikli"? Nevadí - nepoužité zboží nám jednoduše napište na mail reklamace@bosch-cz.cz a my vám ho vyměníme nebo vám vrátíme plnou cenu. Na výměnu máte 14 dní od převzetí zboží od naším kurýrem.

Viac informácií najdete v dokumente vrácení zboží zde: Vrácení zboží.

Odpovědný vedoucí:
Ing. Ján Liner,

e-mail: info@bosch-cz.cz
tel: +420 210 326 643

Obchodní údaje:

Ing. Ján Buchanec - BBTrade
Jesenského 14, 036 01 Martin , zapsaný v živnostenském rejstříku Č. 506-5558
IČO: 33576009, DIČ: 1020495080 IČ DPH: SK1020495080
Číslo účtu: 4300003500/5500 Raiffeisen Banka

Reklamace:

Bosch Service Center PT
K Vápence 1621/16
CZ - 69201 Mikulov

Recenze

pridať recenziu
Tento produkt ešte nemá žiadné hodnotenie. Ak poznáte tento produkt pomožte ostatným zákazníkom a pridajte prvé hodnotenie.