Elektrické nářadí Bosch pro řemeslo a průmysl

BOSCH EasyImpact 550 0 603 130 020 - Príklepová vrtacka

Cena s DPH: 1 226 Kč EUR
Bez DPH: 1 022 Kč
Doprava: 99 Kč
Termín dodáni: obvykle 3 dny

V ceně je navíc zahrnuto:
V případě poruchy reklamovaný výrobek zdarma vyzvedneme u Vás doma resp. ve firmě. Rozšíření záruky na 3 roky (platí i pro právnické soby).

Katalógové číslo: 0603130020

 

Informace o produkte

 • Ješte nikdy nebylo vrtání snadnejší - na základe své nízké hmotnosti a kompaktního, ergonomického designu je manipulace s náradím mimorádne komfortní a lehká.
 • Vysoký vrtací výkon pres kompaktní konstrukci: S tímto kompaktním silákem Bosch bude jednoduché vrtání hrackou - do všech materiálu, dokonce i do betonu.
 • Prepínac funkcí šroubování / vrtání / vrtání s príklepem pro práci vyhovující konkrétnímu materiálu
 • Dvouobjímkové rychloupínací sklícidlo umožnuje snadnou výmenu nástroju
 • Ovládání otácek Bosch Electronic: "Zrychlování" od 50 na maximum pomocí tlacítkového spínace umožnuje jemné dávkování výkonu, napríklad pri navrtávání hladkých povrchu, tak pri šroubování
 • Díky kompatibilite s Bosch Drill Assistant umožnuje ješte presnejší práci: Jednoduché urcení hloubky vrtání a práce bez prachu (k dispozici jako volitelné príslušenství)
 • Prídavná rukojet s funkcí Anti-Slip: Tvarový styk zabrání klouzání prídavné rukojeti z upínacího krku
 • Nový ergonomický design s rukojetí Soft-Grip pro skvelou manipulaci
 • Pravý / levý chod: Ideální i na šroubování
 • Komfortní práce díky integrovanému spínaci pro trvalý chod
 • Vedení kabelu se závesným zarízením na praktické uložení náradí

technické parametry

 • Príkon 550 W
 • Max. Ø vrtání do betonu 10 mm
 • Max. Ø vrtání do dreva 25 mm
 • Hmotnost 1,5 kg

rozsah dodávky

 • Prídavná rukojet (2 609 256 D93)
 • Hloubkový doraz (2 603 001 019)
 • Kufr z plastu

Často kladené otázky

Na trhu navíc působíme od roku 1993 a za tu dobu jsme obsloužili desítky tisíc zákazníků. Dlouhodobost našeho působení spojená s naším neustálým růstem je důkazem vysoké kvality našich služeb a prodávaného zboží. Jako garance kvality výrobků slouží rovněž reference našich partnerů. Naše výrobky dodáváme do firem v celé Evropě.

Kontaktovat nás můžete pomocí naší telefonní linky +420 210 326 643 kde jsme v dispozici každý pracovní den od 8:00 do 16:00. Nebo mailem na info@bosch-cz.cz.

V případě reklamací můžete použít mail reklamace@bosch-cz.cz.

Jsme autorizovaný prodejce značky Bosch. Zárukou originality je jednak naše dlouholeté partnerství a zároveň desítky tisíc spokojených zákazníků napříč Evropou.

Elektrické náradie Bosch pre profesionálov, ako aj lítium-iónové akumulátory, vrátane nabíjačiek, spĺňajú najvyššie nároky na kvalitu. Z tohto dôvodu Vám ponúkame špeciálny servisný balík. A to zadarmo.

"Proč jsme takoví levní?" Bezpochyby jedna z nejčastějších otázek našich zákazníků. Jak je možné, že jsou naše ceny často i o 50% nižší, než v kamenných obchodech, když máme stejných dodavatelů?

Odpověď je poměrně jednoduchá. Na rozdíl od kamenných obchodů pracujeme s daleko menšími maržemi. Navíc nemusíme platit drahé nájmy v obchodních centrech, na náměstích, v centrech měst apod. Náklady na nájem i toho nejmenšího obchodu na takových místech se šplhá do stovek tisíc měsíčně. K tomu je třeba připočíst, že na rozdíl od kamenných obchodů prodáváme mnohem více produktů a tedy nakupujeme více od dodavatelů za výhodnější nákupní ceny.

Za těchto okolností jsme schopni nabídnout ceny, které jinde nenajdete.

Reklamace se řeší přímo z pohodlí vašeho domova. Je to jednoduché, stačí jen vyplnit formulář. O bezplatné vyzvednutí výrobku na vámi zvolené adrese se postará přepravní služba GLS. Potvrzení zadaných údajů o opravě a vyzvednutí výrobku dostanete e-mailem.

V případě záruční opravy nezapomeňte prosím k výrobku přiložit kopii prodejního dokladu. U výrobku s prodlouženou zárukou je třeba přiložit také certifikát prodloužené záruky.

Podrobnější informace a formular reklamační formulář naleznete zde: Záruka a reklamace

Nevyhovuje vám zakoupené nářadí, netrefili dárek nebo jste se omylem "preklikli"? Nevadí - nepoužité zboží nám jednoduše napište na mail reklamace@bosch-cz.cz a my vám ho vyměníme nebo vám vrátíme plnou cenu. Na výměnu máte 14 dní od převzetí zboží od naším kurýrem.

Viac informácií najdete v dokumente vrácení zboží zde: Vrácení zboží.

Odpovědný vedoucí:
Ing. Ján Liner,

e-mail: info@bosch-cz.cz
tel: +420 210 326 643

Obchodní údaje:

Ing. Ján Buchanec - BBTrade
Jesenského 14, 036 01 Martin , zapsaný v živnostenském rejstříku Č. 506-5558
IČO: 33576009, DIČ: 1020495080 IČ DPH: SK1020495080
Číslo účtu: 4300003500/5500 Raiffeisen Banka

Reklamace:

Bosch Service Center PT
K Vápence 1621/16
CZ - 69201 Mikulov

Recenze

pridať recenziu
Tento produkt ešte nemá žiadné hodnotenie. Ak poznáte tento produkt pomožte ostatným zákazníkom a pridajte prvé hodnotenie.