Elektrické nářadí Bosch pro řemeslo a průmysl

Jak zaplatit za zboží

 

Vyberte si způsob platby, který vám vyhovuje nejvíc. V závislosti na zvoleném způsobu platby a dostupnosti zboží vám objednané zboží doručíme v termínu od 2 do 10 dnů od připsání platby na náš účet.

 

PLATBA PŘEDEM

Platbu předem provedete na základě údajů v objednávce, kterou obdržíte e-mailem po objednání zboží a to bankovním převodem, vkladem na účet nebo pomocí internetbankingu vlastní banky. Nejrychlejší je převod v rámci jedné banky. Převod peněz mezi dvěma bankami trvá přibližně 2 pracovní dny. Peníze můžete vložit i přímo na náš účet, který máme vedený v Raiffeisen bance, číslo účtu: 4300003500/5500

 

ON-LINE PLATEBNÍ SYSTÉMY

Pokud se rozhodnete využít on-line platební systémy, budete po potvrzení objednávky přesměrováni na stránky internetbankingu vybrané banky. Můžete využít následující platební systémy:

 • TatraPay

 

Platba při převzetí zboží

Pokud nechcete platit za zboží předem, můžete zaplatit v hotovosti při doručení zboží kurýrovi.

 

Bezpečné placení platebními kartami

Přijímáme karty VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro a Dinners Club International. Vydavatelské banky umožňují používání embosovaných (reliéfních) karet. Použití elektronických karet VISA Electron a Maestro je možné pouze v případě, že to umožňuje Vaše vydavatelská banka.

Některé banky vydávají tzv. virtuální karty, které jsou určeny výhradně k nákupu na internetu.

INFORMUJTE SE VE SVÉ BANCE O MOŽNOSTI POUŽÍVÁNÍ VAŠÍ KARTY NA PLACENÍ NA INTERNETU.

 

Platba kartou sa vyplatí

 • bezpečný a pohodlný způsob nakupování
 • v okamžiku přebírání zboží u sebe nemusíte mít hotovost
 • netřeba platit za dobírku

 

Platba kartou je bezpečná

 • při akceptaci platebních karet využíváme 3D-Secure řešení - nejmodernější aplikaci kartových Asociací MasterCard a Visa, které umožňují bezpečné platby kartou na internetu
 • údaje ze své platební karty zadáváte přímo bance
 • nikdo z našich zaměstnanců nemá přístup k údajům o Vaší platební kartě
 • přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto informace šifruje

 

 Jaké karty přijímáme?

 • VISA Electron
 • VISA
 • Maestro (v případě, že Vaše vydavatelská banka je zařadila do systému 3D-Secure)
 • MasterCard
 • Dinners Club International

 

Jak u nás zaplatíte?

Pokud se rozhodnete využít k platbě za vybrané zboží / služby Vaši platební kartu, v pokladně zvolíte typ platby - platební kartou. V následujícím okně označte druh platební karty. Poté budete přesměrováni do naší zpracovatelské banky, která Vás vyzve k zadání údajů o kartě: číslo platební karty, datum ukončení platnosti karty, a CVV2 / CVC2 - poslední trojčíslí předtištěné na podpisovém proužku Vaší karty. Tyto informace zadáváte přímo na platební stránce zpracovatelské banky, která zajistí nerozluštitelný zakódovaný přenos dat a nám pouze vypíše výsledek autorizace a dává nám tím pokyn k vyřízení objednávky. Tímto je odstraněna možnost zneužití Vaší platební karty subjektem, od kterého si zboží kupujete, a také zabraňuje volnému přenosu nechráněných dat ve veřejné počítačové síti.

O výsledku transakce jste informováni e-mailem.

 

Přítomnost log Verified by Visa kartové asociace Visa a MasterCard Secure Code kartové asociace MasterCard zaručuje bezpečnou platbu v našem internetovém obchodě.

 

Pokud nám banka nepotvrdí platbu Vaší kartou, může to být z následujících důvodů:

 • údaje o platební kartě nebyly vyplněny správně
 • na Vašem účtu nemáte dostatek finančních prostředků nebo jste již vyčerpali limit pro internetové transakce
 • Vaše karta nemá povolené použití pro transakce na internetu. V tomto případě je nutné se obrátit na Vaši banku.

 

 Platit kartou se prostě vyplatí!

 

Nákup na splátky

Nákup na splátky se u nás skutečně vyplatí. Pokud si chcete platbu za zboží rozdělit, určitě využijte některý z výhodných úvěrů známé splátkové společnosti Home Credit nebo Quatro. Více informací naleznete na stránce Nákup na splátky.