Elektrické nářadí Bosch pro řemeslo a průmysl

Záruka a reklamace

Elektrické nářadí Bosch pro profesionály, také lithium-iontové akumulátory, včetně nabíječek, splňují nejvyšší nároky na kvalitu. Z tohoto důvodu Vám nabízíme speciální servisní balík. A to zdarma.

Záručné podmienky pre 3-ročnú záruku:

 

Zde si můžete stáhnout naše záruční podmínky ve formátu PDF.

Stáhnout PDF
2-ročný servis pre akumulátory Premium:

 

Zde si můžete stáhnout naše záruční podmínky ve formátu PDF.

Stáhnout PDF

PRODLUŽTE SI ZÁRUKU NA ELEKTRICKÉ NÁSTROJE. VYUŽIJTE SERVIS NA AKUMULÁTORY PREMIUM.

  • 3-letá záruka na elektrické nářadí. Platí pro všechno modré elektrické nářadí a měřicí přístroje Bosch pro profesionály. Vyňaty jsou vysokofrekvenční přístroje, průmyslové akumulátorové šroubováky a pneumatické nářadí, dodávané příslušenství, jakož i akumulátory a nabíječky. Další informace naleznete v záručních podmínkách.

 

  • 2-letý servis pro akumulátory Premium a nabíječky. Platí pro všechny modré lithium-iontové akumulátory Bosch pro profesionály, včetně nabíječek. Pokud během trvání servisu registrovaného akumulátoru Premium nebo nabíječky nastane servisní událost v rámci servisu z důvodu materiálové nebo výrobní chyby nebo opotřebování, společnost Bosch vymění vadný komponent (případně jej vymění za model novější generace). Vyměněné akumulátory nebo nabíječky se stávají majetkem společnosti Bosch. Další informace naleznete v podmínkách účasti.

 

Vám stačí Vaše nářadí, lithium-iontový akumulátor nebo nabíječku zaregistrovat on-line do čtyř týdnů od zakoupení. Záruka, resp. servisu začíná běžet dnem zakoupení. Další informace naleznete v příslušných záručních podmínkách / podmínkách účasti.

 

Abyste se mohli zaregistrovat, nejdříve se musíte přihlásit jako uživatel. Na vaší osobní registrační stránce můžete přihlásit vaše elektrické nářadí, lithium-iontový akumulátor nebo nabíječku na 3letou záruku, resp. 2-letý servis akumulátorů Premium. Následně dostanete záruční, resp. servisní certifikát ve formě PDF dokumentu, který si můžete vytisknout nebo uložit. Kromě toho máte možnost správy svých osobních údajů.

 

Registrace modrého profesionálního nářadí, prodloužení záruky na 3 roky

https://webapp.bosch.de/warranty/start!display.do

 

Registrace zeleného hobby nářadí, prodloužení záruky na 3 roky

https://www.bosch-diy.com/cz/cs/my-bosch/overview

 

 

Záruční / servisní certifikáty platí zásadně spolu s produkty. To znamená, že každý zakoupený produkt (elektrické nářadí, lithium-iontový akumulátor a nabíječka) musí zvlášť zaregistrovat. V případě záruky / servisu předložte certifikát společně s originálem dokladu o koupi u svého prodejce nebo nám přímo zašlete svůj produkt. Údaje na obou dokladech (doklad o koupi a certifikát) se musí shodovat. Samozřejmě si během trvání záruky / servisu můžete bezplatně uplatnit i nárok na využití našeho odběrného servisu. Opravárenský servis